Hakkımızda


SHEBO, dünyanın önde gelen ekmekçilik ve pastacılık şirketlerinde ham madde ve bitmiş ürün üretiminde tecrübe kazanan uzman bir ekip tarafından , 2010 yılında, İstanbul Ataşehir'de kuruldu. 1500 m²'lik üretim tesisimizde dondurulmuş kekler, pastalar, tartlar, kurabiyeler, muffinler, kişler ve isteğe göre hazırlanan diğer özel tatlıları, dünya standartlarında, en modern ve hijyenik şartlarda imal ediyoruz. “Pişebilen her şey dondurulur” mantığının aksine, tamamen dondurulmuş ürünlere yönelik proses ve ham maddelerle üretim yaparak rakiplerimizin arasından sıyrıldık. Dünya mutfağının en güzel tatlarını kendi yaratıcılığımızla birleştirip menümüze ekledik.

Ürünlerimizin başarısı ve popülerliği, kullandığımız kaliteli ham maddeler, standardizasyon, sunum ve yüksek raf performansına dayanmaktadır.

Gıda üretimi ve ham madde konusundaki geniş know-how’ımızla ürün geliştirme konusunda taleplerinizin yaratıcılığı oranında yaratıcıyız. Tüm ürünlerimizi aynı kalite ve standartlarda, soğuk zincirle tüm Türkiye'ye ve dünyaya sevk edebiliyoruz.

Ülkemizin ve dünyanın seçkin markalarının tercih sebebi olmamız da bu yüzdendir.

Shebo olarak hedefimiz, ürün kalitemizi ve çeşitliliğimizi teknolojik ve hijyenik tüm gelişmeleri takip ederek sürekli arttırmak ve ürünlerimize sadık müşteri kitlesi oluşturmaktır. Leziz ürünlerimizi tüm gurmelere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz! Tatlılarımızı deneyin ve keyfini çıkarın!